Menu

https://oyascuisine.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/Slides.slide_oya_lezzet_duraklarim02gk-is-690.jpglink

Content

Bocca Di Bacco

Berlin uçağı sabah erken, aslında sevmem çok erken saatlerde seyahate çıkmayı. Ama günden kazanmak adına çok avantajlı. Güne şehir turu ile başlıyoruz. 'Hop on Hop off'. Geniş caddeleri, alabildiğine yeşillik ve sükunet hemen göze çarpan özellikleri.

 Benim aklım ise gideceğimiz yeni restoranlarda, tavsiyeler üzerine reservasyonlar yapıldı bile. Bu akşam açılışı bir İtalyan lokantası ile yapacağız . 'Bocca Di Bacco'. Kapıdan girer girmez dekorasyonu ve seçkin müşterileri hemen göze çarpıyor. Birbirinden güzel kadın garsonlardan biri yerimizi gösterirken başka masalara gelen tabaklara göz atınca seçimin doğru olduğunu anlamamak mümkün değil.

Burası hem ambiansı hem de yemekleri ile sıradışı olmalı. Bocca Di Bacco'da yemekler çok muhteşemdi gerçekten. Hangisini seçeceğime karar vermekte çok zorlandım. Açılışı mükemmel bir çilekli risotto ile yaptım, arkasından ceviz soslu dana pirzola ve tiramisu...Evet seçimimiz çok doğruymuş. Eğer yolunuz Berlin'e düşerse mutlaka gidilecek yerlerden biri. Şiddetle tavsiye ederim.

 

Adres:

Bocca Di Bacco
Friedrichstr. 167/168

Tel:
(30) 20672828

 

boccadibacco01
boccadibacco02
boccadibacco03
boccadibacco04
boccadibacco05
boccadibacco06
boccadibacco07
boccadibacco08
boccadibacco09
boccadibacco10

 

 

Baglan veya Yeni Kayit

fb iconLog in with Facebook